Dekor Design 

 

 

Elbląg 82-300

ul. Mickiewicza 10
tel. 55 618 68 21

www.dekordesign.com.pl

studio@dekordesign.com.pl


 

O nasDekor Design jest młodą firmą handlowo-usługową bazującą na doświadczeniu zdobytym w ciągu ostatnich kilkunastu lat pracy w kraju i za granicą. Studio powstało w celu kompleksowej obsługi: inwestycji, klientów indywidualnych i instytucjonalnych oraz firm wykonawczych i biur projektowych.


Posiadamy w swojej ofercie zróżnicowaną gamę produktów i usług, które w pełni pozwalają nam zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów nawet tych najbardziej wymagających. Cechujemy się szeroko pojętym doradztwem oraz wysoką jakością oferowanych produktów i usług. Nieustanne badanie rynku w celu poszerzania wiedzy na temat panujących trendów oraz nowinek w dziedzinie aranżacji i wykonawstwa wnętrz pozwala nam stale wzbogacać naszą ofertę i wykonywać nawet te najbardziej unikatowe zlecenia. 

 

Charakteryzujemy się rzetelną obsługą, uczciwością kupiecką oraz terminowością w wykonawstwie i dostawach materiałów do każdego zleconego projektu. Dzięki współpracy z projektantami, architektami oraz firmami z branży budowlanej nieustannie rozwijamy nasze umiejętności i poszerzamy nasze horyzonty. 


Celem naszej firmy jest maksymalne i długotrwałe zadowolenie naszych klientów, dzięki któremu czerpiemy tak wielką satysfakcję.


 

 

Pamiętajcie! 

Wasze wnętrze jest naszą wizytówką
stat4u