Dekor Design



 

 

 

Elbląg 82-300

ul. Mickiewicza 10
tel. 55 618 68 21

www.dekordesign.com.pl

studio@dekordesign.com.pl


 

Usługi



Firma Dekor Design to nie tylko sprzedaż farb oraz materiałów dekoracyjnych, to także szeroki zakres usług jakie świadczymy w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów.

 

W naszym Studio doradzimy, zaaranżujemy i wspólnie dobierzemy materiały, które sprawią, że Wasze wnętrze nabierze stylu i smaku a nasz dział budowlany wykona prace na najwyższym poziomie. Na życzenie klienta, przy współpracy z projektantami i plastykami zrealizujemy projekty idealnie dopasowane do Waszych potrzeb, dzięki czemu stworzymy niepowtarzalne aranżacje, których nie znajdziecie Państwo w żadnym innym domu.

 

Ponadto nasza firma świadczy usługi w zakresie ogólnobudowlanym i wykończeniowym, od hal produkcyjnych i stanów surowych poprzez domy pod klucz i generalne remonty po drobne zlecenia i montaże dekoracji.

 

Prowadzimy szkolenia dla wykonawców oraz projektantów z zakresu technik oraz zastosowan dekoracji. Zajmujemy się dystrybucją, montażem oraz serwisem ścian wodnych oraz sufitów napinanych na terenie wojewodztwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

 

Dzięki tak bogatej ofercie produktów i usług każdy znajdzie u nas coś dla siebie.





Zapraszamy                

Dekor Design               

stat4u